Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forumdan Ayrılışlar

YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Forumdan Ayrılışlar Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Forumdan Ayrılışlar D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Forumdan Ayrılışlar Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Forumdan Ayrılışlar Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Forumdan Ayrılışlar Empty
MesajKonu: Forumdan Ayrılışlar   Forumdan Ayrılışlar EmptyPaz Mayıs 31, 2009 3:02 pm

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödeyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız

Moderatör: Günlerdir deli gibi paylaştım.Deli gibi uploadlar yaptım.sizde çok yorum yazdınız.Valla ben bu kaliteli yorumları haketmiyorum.Harakiri yapıcam.Hadi bay ...

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Duygusal: ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım böööö Bh

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar.

Deli: Ben deliyim deli. M*a*n*y*a*ğ*ı*m ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya allah allah niye soruyorsunuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik m*a*n*y*a*ğ*ı*m ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyor. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Sülük:Valla 10 defa banlandım gene geldim.Hehehehehe.Neyse ben gidiyorum desemde inanmayın.Sülüğüm ben...Bu başlığı banlanıyım diye açtım.Bu nikten sıkıldım çünkü hihihihihi....

Alıntıdır...
https://hepsigrubufan.forummotion.com

Forumdan Ayrılışlar
1 sayfadaki 1 sayfası