Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi!

YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! Empty
MesajKonu: Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi!   Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi! EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 8:25 pm

Gülben Ergen'e canlı yayın sürprizi

Gülben Ergen'e canlı yayın sürprizi Kanaltürk’te yayınlanan Medyatik Programı bu hafta Türkiye'nin en medyatik isimlerinden Gülben Ergen’i ağırladı.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI

Sanat hayatında hedeflerine bir bir ulaşan, kimi zaman oyuncu, kimi zaman sunucu olarak evlerimizde ağırladığımız, kimi zaman da hepimizin ezbere bildiği şarkılarına severek eşlik ettiğimiz Gülben Ergen, Yüksel Aytuğ ve Doğa Rutkay’ın sorularını canlı yayın Medyatik’te yanıtladı.

POMPAYI GÖRÜNCE ÇOK UTANDI

atv'de sunduğu Sürpriz programında konuklarına ilginç sürprizler hazırlayan Gülben Ergen'i bu kez Medyatik programında ilginç bir sürpriz bekliyordu. Yüksel Aytuğ, "Bir röportajında okudum. Atlas'ı hala emziriyormuşsun. Bir de Kıbrıs'tayken bile kendi sütünü pompa ile sağıp, buzluğa koydurup, İstanbul'a, Atlas bebeğe gönderiyormuşsun. Bu da bizden bir hediye" diyerek, ünlü sanatçıya bir "anne sağma pompası" hediye etti. Bu sürpriz karşısında önce bocalayan, sonra da utanan Ergen, pompayı alelacele torbasına koyup, Doğa Rutkay'a uzatarak, "Al, bu sana yakında lazım olabilir. Nasıl kullanılacağını programdan sonra ben sana gösteririm" dedi.

SEYREDERKEN ÜZÜLÜYORUM

Yüksel Aytuğ’un "İlk filminizi Bülent Ersoy’la çevirdiniz, şimdi izlerken ne düşünüyorsunuz?’ sorusu üzerine Gülben Ergen, "Şu an seyrederken üzülüyorum, setteki halim çok acıklıydı, kuaförüm bile yoktu ve Kartal Tibet'ten fırça yedim" dedi.

İŞ KADINI OLMA HAYALİM VARDI

"Mahallenin en güzel kızıydım. Kelebek’in güzellik yarışmasına katıldığımda henüz liseye gidiyordum. Mahallenin en güzelisin diyerek herkes yarışmaya katılmamı istedi, ben de katıldım... Liseye gittiğim için okuldan özel izinle katıldım ve mayo giymeyeceğimi söyledim. Öylesine büyük bir jürinin önüne çıktığım için tabiî ki heyecanlıydım... Mayonun üzerine bir pareo bağlayarak çıktım.. Sonra ikinci oldum."

TEKLİF GELMEDİĞİ İÇİN OYUNCULUK YAPMIYORUM

"Dadı dizisinden sonra bütün albümlerimde gösterdiğim başarı, oyunculuk yapmamı engellemiş oldu... Aslında çok istiyordum ama olmadı. Bir de rol çok önemli. O rol benim ve herkesin içini ısıtmalı. Albümler üst üste geldi bu nedenle oyunculuğun önüne geçti ve oyunculuk konusunda hatırlanmaz oldum."

"GÖNÜL" DİZİSİ YANILDIĞIM TEK İŞTİR

"Gönül dizisine çok inanarak başladık. Çok iyiydik ama olmadı. Ben hayatımda ilk kez yanıldım... Gönül dizisi beni yanılttı."

ÖZGÜ NAMAL'I ÇOK KISKANMIŞ

"Mutluluk" filmindeki Özgü Namal’ın rolünden çok etkilendiğini söyleyen Gülben Ergen, o rolü oynamak istediğini ve filmden sonra Özgü'yü arayıp, kutladığını söyledi. Ergen, sınırlarını zorlayan, zor rolleri arzuladığını da sözlerine ekledi.

"BEN 20 YIL DAHA BU CAMİADAYIM, TELEVİZYON İÇİN VAZGEÇİLMEZİM"

Yüksel Aytuğ’un "Gülben Ergen hangi kulvarda başarılı? Dizi oyunculuğunda mı, gündüz kadın programlarında mı, gece şovlarında mı?" sorusu üzerine "Ben iyi bir televizyon yüzüyüm, Televizyon için vazgeçilmezim. Yüzümü eskitmiyorum, daha 20 yıl buradayım" şeklinde yanıt verdi.

"SÜRPRİZ" PROGRAMINI İYİ Kİ YAPTIM

"Sürpriz programını iyi ki yaptım. Söylendiği gibi reytingler yüzünden değil, anlaşması dahilinde bitti. Bir de Okan programın arkasında her zaman durdu. Mehmet Ali Erbil ilk programa çıkacaktı ama yayına 9 dakika kaldığında gelmeyeceğini söyleyince benim başımdan kaynar sular döküldü…Okan Bayülgen’e 'Sen çıkıyorsun' dedim…Okan’la onlar otoparkta ne yaşadı bilmiyorum ama şimdi bir televizyonda birlikte program yapacaklarmış. Şaşırdım ama sanatçıların küslüğü olmaz. Onlara başarılar diliyorum."

DOĞUM TANRIYA EN YAKIN OLDUĞUM ANDI

Yüksel Aytuğ’un "Atlas’tan sonra hayatınızda neler değişti?" sorusu üzerine Gülben Ergen "Her şey değişti. Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman oldum. Aslında Atlas dünyaya geldikten sonra daha çok duyarlı olmaya başladım" yanıtın verdi.

EVDE TOKMAK KİMDE?

Yüksel Aytuğ’un "Seni şovlarında bazen davul çalarken görüyoruz. Peki evde tokmak kimin elinde? Senin mi, Mustafa'nın mı?" sorusuna Gülben Ergen “Her ikimizde.. Biliyorsun tokmaklardan biri kalın, biri incedir. Biri düm, biri de tek. O yüzden denge söz konusu... Düm tek gidiyoruz işte..."

ŞARKI İÇİN FİZAN'A BİLET ALIRIM

"Ben önce şarkıya inanırım. Yüreğime dokunan şarkılarımı seçiyorum. Şarkılarımın önce insanların kalbine dokunması lazım. bir beste için
gerekirse Fizan'a bilet alır, giderim..."

"HÜLYA AVŞAR İLE KIYASLANMAKTAN HAZ ALMIYORUM"

Yüksel Aytuğ'un Gülben Ergen’e 'Hülya Avşar-Gülben Ergen kıyaslamasından memnun musun?' sorusu üzerine "Hiç haz aldığımı söyleyemem. Uzun yıllar bununla mücadele ettim. Yıllarca kendimi doğru ifade etmeye çalıştım. Aramızda temeli sağlam bir dostluk olmadığı gibi temeli sağlam bir kırgınlık da yok."

GÜLBEN'İN "KEŞKE" VE "İYİ Kİ"LERİ

Doğa Rutkay’ın "Keşke ve iyi ki ile başlayan bir cümle alalım" demesi üzerine Gülben Ergen, "Keşke konservatuar okumuş olsaydım. Böylelikle mesleğimin lisanını daha iyi konuşurdum. Ve daha az çalışırdım" dedi ve "İyi ki Atlas'ın annesiyim" diye ekledi.

"MUSTAFA GÖZÜMÜ, GÖNLÜMÜ VE UFKUMU AÇIYOR"

Yüksel Aytuğ, "Değerli eşin Mustafa Erdoğan sahne gösterilerinde sana yardımcı oluyor mu?" diye sorunca Gülben Ergen, "Hayır, sadece fikrini söylüyor ama varlığı benim güzümü, gönlümü ve ufkumu açıyor" yanıtını verdi.

GÜLBEN ERGEN AŞKI EMEKLİLİĞE SAKLIYOR

Yüksel Aytuğ’un "Evlilik nasıl gidiyor? Ayrılık dedikodularına ne diyorsun?" sorusu üzerine “Hiçbir sorun yok. Evladımız bizi daha çok birbirimize bağladı. Büyük bir uyum içindeyiz. Özlem de evliliği besliyor. Çok ayrı kaldığımız için aramızda büyük özlem oluyor. Ama özlem de evliliği besliyor" yanıtını verdi.

VEJETERYAN MI?

Doğa Rutkay’ın "Vejeteryan mısınız?" sorusu üzerine “Hayır değilim ama çok yakınındayım. Kırmızı etten olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. Hayvanları yemenin iyi bir şey olmadığını, gözü olan hiçbir şeyi yememek gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Gülbenn Ergen'e canlı yayın sürprizi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-