Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İnanamıyorum! GİR GİR!!!

3 posters
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : İnanamıyorum! GİR GİR!!! Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : İnanamıyorum! GİR GİR!!! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
İnanamıyorum! GİR GİR!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999İnanamıyorum! GİR GİR!!! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

İnanamıyorum! GİR GİR!!! Empty
MesajKonu: İnanamıyorum! GİR GİR!!!   İnanamıyorum! GİR GİR!!! EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 1:47 pm

Arkadaşlar ilk başta öğrendiğimde çok şaşırdım OLAMAZ!!!!

2000 yılında kurulan Ladies grubu 2000 yılının Haziran ayında yaptığı ilk konserde Grup Hepsi'nin Bu yıl kullandığı kıyafetlere Çok ama çok benzeyen kıyafetleri kullandı.İşin sırrı bu kıyafetleri 2000 yılında Ladies kullanırken Hepsi 2009 yılında kullanıyor.Yani Hepsi'den hiç beklemediğimiz şey olan kıyafetin bazı istisnalar haricinde aynı olması.Aslında bu benzerlik kafamızı biraz karıştırıyor.Çünkü Ladies'in sarışın güzeli Hepsi'nin sarışın güzeliyle aynı kıyafeti giymiş.Yani kıyafeti kırmızıydı.Konserde şarkı söylerkende kıyafetin şapkaları başlarındaydı.Hepsi'de de bu yok muydu?

http://image.punkreas.org/lady-gaga.jpg
(çok yakından tanıdığımız lady gaga bu grubun üyesiymiş)

İşin diğer sırrıysa grubun 4 kişilik olması ve gruptan 1 kişinin ayrılmasıyla grubun 3 kişi kalması.Bunu Hepsi'de de yaşadık.İşte fotoğrafta gördüğünüz solist gruptan ayrıldı ve uzun zamandır kendi ayaklarının üzerinde başarılı bir şekilde durmayı başarıyor.Ladies grubu ise 4 yıldır 3 kişiydi ama daha fazla devam edemeden dağıldılar.Umarım Hepsi de bir süre sonra dağılmazlar.Bunu tahmin etmek çok zor olmadığı gibi Hepsi ayakta demek de çok zor.Bunu zaman gösterecek.

arkadaşlar inanabiliyo musunuz ?
ben şok oldum ve hemen bi araştırma yaptım ve çoğu bloglarda bu yazıyı gördüm.ama yazı çook önceden eklenmiş.umarım sitede yoktur.varsa özür dilerim.ama bence bu yazı başka sitelerde daha önceden de vardı ama ben yeni gördüm ve ŞOK oldum.hatta başta Ladies midir nedir o grup özenmiştir dedim ama grup 2000 yılında giymiş bu kıyafetleri.o zaman asıl şoku yaşadım.inanamıyorummmmmmm siz ne düşünüyosunuz?

ama lütfen kötü yorum yapmayın
bu arada söyliyim ALINNTIDIR....
https://hepsigrubufan.forummotion.com
iremcn
Adminstrator
Adminstrator
iremcn

Kadın
Ruh Hali : İnanamıyorum! GİR GİR!!! Utanga10
İlgi Alanları : Bilgisayar oynamak
Takım : İnanamıyorum! GİR GİR!!! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : yetkinforum yardımlaşma sitesinden
Rep :
İnanamıyorum! GİR GİR!!! Left_bar_bleue900 / 999900 / 999İnanamıyorum! GİR GİR!!! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

MesajKonu: Geri: İnanamıyorum! GİR GİR!!!   İnanamıyorum! GİR GİR!!! EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 3:51 pm

aa evet lady gaga... doğru

sesi güzel o kızın

sĞOL
http://ghepsi.1talk.net/index.htm
DiyaRisten*
Üye
Üye
DiyaRisten*

Kadın
Ruh Hali : İnanamıyorum! GİR GİR!!! Konusk10
İlgi Alanları : Bu ÜyE İlGi AlaNlARıNı YAzmAmIŞ!..
Takım : İnanamıyorum! GİR GİR!!! E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0
Siteyi Nerden Buldun? : Google da en iyi siteleri ararken
Rep :
İnanamıyorum! GİR GİR!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999İnanamıyorum! GİR GİR!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İnanamıyorum! GİR GİR!!!   İnanamıyorum! GİR GİR!!! EmptyPerş. Kas. 05, 2009 9:24 pm

sağol

İnanamıyorum! GİR GİR!!!
1 sayfadaki 1 sayfası