Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HeyGirl İş Başında!

2 posters
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : HeyGirl İş Başında! Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : HeyGirl İş Başında! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
HeyGirl İş Başında! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999HeyGirl İş Başında! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

HeyGirl İş Başında! Empty
MesajKonu: HeyGirl İş Başında!   HeyGirl İş Başında! EmptyPaz Ağus. 30, 2009 1:37 pm

Mayıs, Heygirl'ün yaş günü ayı! Bu yüzden kendimize sanal bir doğum günü partisi organize edelim dedik ve kolları sıvadık. Peki, partinin organizasyonunda kim, hangi işi üstlendi; görevini nasıl yerine getirdi dersin?

Parti yönetmeni: Sibel Çelen
Heygirl'ün Genel Yayın Yönetmeni Sibel, partinin de yönetmenliğini üstlendi. Önce bu çılgın fikri gerçekleştirmek için mini bir toplantı düzenledi. Hepimize üstlenmekten mutluluk duyacağımız görevler verdi. Partinin yapılacağı yeri ayarlama konusunda gerekli kişilerle irtibata geçti ve bu işi hemencik halletti Son olarak da ''edito''formatında şirin bir yaş günü davetiyesi hazırladı

Parti tasarımcısı: Erhan Ağırgöl
Parti mekanını süsleme işi tam Erhan'lıktı! Dergimizin sayfalarını renklendirdiği gibi parti alanını da başarıyla tasarladı. Renkli taburelerden duvar süslerine kadar her detayla ilgilendi. Balon şişirme işi ona kalınca biraz bozuldu; hele bodyguardlık yapma görevi de kendisine verilince epey mızmızlandı, ama derginin tek erkeği olduğunu hatırlatınca tüm bu görevleri gururla yaptı

Partinin tekno perisi: Burçin Ö. Mollaoğlu
Partinin muhteşem geçmesi için muhteşem bir müzik sistemi gerekiyordu. Bu işin as kızı ise kesinlikle Burçin'di! Teknoloji hakkında hiçbirimizde olmayan engin bilgilerine dayanarak, bütün ses sistemi onun liderliğinde kuruldu. Ayrıca Facebook'tan herkese etkinlik daveti göndermeyi, partiyi görüntülemek için video kamera işini halletmeyi de unutmadı.

Partinin menajeri: Hazan Aköz
Heygirl partisi olacak da canlı müzik olmayacak, daha da neler! Hazan bu işe hemen el attı. Heygirl'ün en sevdiği sanatçı ve grupların partide bizim için mini konserler vermesini sağladı. Sanatçı konuklarımız Keremcem, Emre Aydın, Hadise, Kenan Doğulu, Hepsi, Duman, Ceza, Yüksek Sadakat, Sıla ve Murat Boz oldu.

Partinin sosyal kelebeği: Elif Sudagezer
Partiye kimleri davet edecektik? Bu iş tam benlikti. Bir davetli listesi yapıp herkesle tek tek iletişime geçtim. Sibel'in hazırladığı şirin davetiyeyle ikna yeteneğimin gücünü birleştirdim. Parti o kadar eğlenceli kişiliklerle dolmuştu ki, ben bile sonuç karşısında hayretler içinde kaldım. ''İşte ayaklı ajanda ve sosyal kelebek olmanın faydaları'' dedim kendi kendime o an!

eski haberdir
kaynak:heygirl
https://hepsigrubufan.forummotion.com
iremcn
Adminstrator
Adminstrator
iremcn

Kadın
Ruh Hali : HeyGirl İş Başında! Utanga10
İlgi Alanları : Bilgisayar oynamak
Siteyi Nerden Buldun? : yetkinforum yardımlaşma sitesinden
Rep :
HeyGirl İş Başında! Left_bar_bleue900 / 999900 / 999HeyGirl İş Başında! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

MesajKonu: Geri: HeyGirl İş Başında!   HeyGirl İş Başında! EmptyCuma Eyl. 11, 2009 1:51 pm

sağol
http://ghepsi.1talk.net/index.htm
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : HeyGirl İş Başında! Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
HeyGirl İş Başında! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999HeyGirl İş Başında! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

MesajKonu: Geri: HeyGirl İş Başında!   HeyGirl İş Başında! EmptyCuma Eyl. 11, 2009 1:56 pm

ö. değil
https://hepsigrubufan.forummotion.com

HeyGirl İş Başında!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-