Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rengine göre Cemre

2 posters
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Rengine göre Cemre Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Rengine göre Cemre D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Rengine göre Cemre Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Rengine göre Cemre Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Rengine göre Cemre Empty
MesajKonu: Rengine göre Cemre   Rengine göre Cemre EmptyPaz Eyl. 13, 2009 5:42 pm

Mavi(Cemre)
Grup Hepsi Fan Club - Rengine göre Cemre Mavi rengi tercih eden kadınlar son derin duygulara sahiptirler. Bir şeye sevinmeye görsünler, onu abartma yolu ile en üst noktaya çıkarırlar, üzüntüleri de aynı bu biçimde gösterirler. Duygusal alanda da iniş, çıkışları ani, hızlı olur, tıpkı sevinç ve üzüntüde olduğu gibi, bir an neşeli iken hemen akabinde üzüntünün kollarına kendilerini atıverirler, bu duygu kontrolsüzlüğünden doğan ahenksizlik onları şaşkına çevirir. Kendilerini hiçbir an tam olarak anlayamadıklarından dolayı da hiçbir zaman kendilerinden emin değildirler. Ve her an; Bana neler oluyor böyle dediğini duyar gibi olursunuz. Daimi olarak korkuları vardır, her türlü telkin, tedavilere rağmen o korkuları ile yaşamayı tercih ederler. Korkunun temel kaynağı da kendisidir, o bunu bilerek korkar. Derin acı, yoğun düşünceler, onların sıklıkla dalıp gitmelerine neden olur. Çevrelerine karşı ise sevgi dolu, cömerttirler. Çevreleri onlar bakımından oldukça çok önemlidir, nedeni ise kendisinden kaynaklanan şikayetleri devamlı olarak çevresine aktararak teselli bulurlar. Bu hal kimseyi gücendirmez, tersine o kişinin samimi biri olduğuna inanırlar, ona saygı gösterirler.

alıntıdır!
https://hepsigrubufan.forummotion.com
iremcn
Adminstrator
Adminstrator
iremcn

Kadın
Ruh Hali : Rengine göre Cemre Utanga10
İlgi Alanları : Bilgisayar oynamak
Siteyi Nerden Buldun? : yetkinforum yardımlaşma sitesinden
Rep :
Rengine göre Cemre Left_bar_bleue900 / 999900 / 999Rengine göre Cemre Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Rengine göre Cemre Empty
MesajKonu: Geri: Rengine göre Cemre   Rengine göre Cemre EmptyPaz Eyl. 13, 2009 9:12 pm

sağol cnm biliyodum :) yani görmüştüm
http://ghepsi.1talk.net/index.htm
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Rengine göre Cemre Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Rengine göre Cemre Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Rengine göre Cemre Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Rengine göre Cemre Empty
MesajKonu: Geri: Rengine göre Cemre   Rengine göre Cemre EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 12:05 am

ö.değil canım
https://hepsigrubufan.forummotion.com

Rengine göre Cemre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre'ye sordular