Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti

YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti Empty
MesajKonu: Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti   Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 11:28 pm

NTV'de Yekta Kopan'ın sunduğu 'Gece Gündüz' programına Nurgül Yeşilçay ve Ezel Akay ile birlikte konuk olan Gülse Birsel, şarkı da söyleyebildiğini bu filmde keşfettiğini anlattı.
Birsel, "Ona ben de inanamıyorum. Tamamen Allah'ın ve Emre Akay'ın yardımlarıyla yaptığım bir şey. Ben biraz idare edecek bir sesim olduğunu bile bilmiyordum. Bu filmde öğrenmiş oldum. Şarkının kolay bir bölümünü, ilk başındaki bölümü, evet ben söyledim" diye konuştu.
'7 Kocalı Hürmüz' filmi bugün vizyona giriyor.
https://hepsigrubufan.forummotion.com

Film sayesinde başka bir yeteneğini keşfetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-