Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Tarkan Emir!!

YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Yeni Tarkan Emir!! Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Yeni Tarkan Emir!! D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Yeni Tarkan Emir!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Yeni Tarkan Emir!! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Yeni Tarkan Emir!! Empty
MesajKonu: Yeni Tarkan Emir!!   Yeni Tarkan Emir!! EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 11:31 pm

Tarkan patronluğa soyundu, ilk eseri de kendi benzeri oldu! Megastar`ın yapım şirketi HİTT Müzik`in çatısı altında albüm yapan Emir, hem sesi, hem de minyon fiziğiyle Tarkan`ın kopyası gibi.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi`nde okuyan Emir, bugüne kadar menajer asistanlığı yapmış. Albüm çıkarma hayali ise Tarkan`la gerçekleşmiş.

Emir`in bu hafta çıkacak albümünde Nazan Öncel`den Yıldız Tilbe`ye, Aysel Gürel`den Gülşen`e kadar birçok ünlü ismin şarkısı var. Emir, "Bazıları beni kırmadı, vokal bile yaptı" diyor. Asıl bomba ise, albüme adını veren `Ben Sen Olamam` adlı şarkı. Çünkü şarkının sözü de, müziği de Tarkan`a ait.
https://hepsigrubufan.forummotion.com

Yeni Tarkan Emir!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni ikonlar!..
» Hepsi'nin yeni klibi
» Yeni mesaj var,yok,kiilit resimleri