Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MangacıLar Durumu Çaktıı :S

2 posters
YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : MangacıLar Durumu Çaktıı :S Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : MangacıLar Durumu Çaktıı :S D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
MangacıLar Durumu Çaktıı :S Left_bar_bleue999 / 999999 / 999MangacıLar Durumu Çaktıı :S Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

MangacıLar Durumu Çaktıı :S Empty
MesajKonu: MangacıLar Durumu Çaktıı :S   MangacıLar Durumu Çaktıı :S EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 9:48 pm

Fan clublarında dolaşıyordum 40 sayfa yorum gelmiş hepsini okudum Hepsi hakkında tabıyki çok kötü şeyler yazıyordu ''Onların yaş grubu belli zaten o yaştaki çocukların bilgisayarda ne işi var bilmiyorum hepsiciler gitsinler bebekleriyle oynasınlar'' Gibi cümleler kurmuşlar çok olmuşlar artık ağızlarının payını verdım onlara ama son sayfalara doğru durumu çakmışlar biri casusluk yapıp bir grup hepsi sitesine girmiş yorumunu aynen yazıyorum
''Arkadaşşlarrr herkess okusunn.!!! Grup hepsi nin sitesine girdimm onlar modemlerle işlerini hallediyorlar...Herkes modemlerını açıp kapatıp oy versın gösterelim onlara maNga gücü neymışş hepsiciler tamam hilenizi öğrendik size ADDAAA gidin annenızın yanına süt içme vaktınız geldi ''
Yorumu aynen bu ? Peki biz ödülü bunlaramı bırakıcağızz ? Lütfen ama lütfennn herkes oy versin maNgacılarda şu anda herkeess oy veriyorlar farkı sizde görürsünüz ? Nerde kaldı hepsi fanları ? bizim gücümüz onlardan daha fazla bunu neden gösteremiyoruz.!! Haydi hepsiciler kenetlenelim ve modem basına..!!!

ALINTIII!!!
https://hepsigrubufan.forummotion.com
iremcn
Adminstrator
Adminstrator
iremcn

Kadın
Ruh Hali : MangacıLar Durumu Çaktıı :S Utanga10
İlgi Alanları : Bilgisayar oynamak
Takım : MangacıLar Durumu Çaktıı :S D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : yetkinforum yardımlaşma sitesinden
Rep :
MangacıLar Durumu Çaktıı :S Left_bar_bleue900 / 999900 / 999MangacıLar Durumu Çaktıı :S Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

MangacıLar Durumu Çaktıı :S Empty
MesajKonu: Geri: MangacıLar Durumu Çaktıı :S   MangacıLar Durumu Çaktıı :S EmptyPtsi Haz. 21, 2010 11:31 am

teşekkürler :)
http://ghepsi.1talk.net/index.htm

MangacıLar Durumu Çaktıı :S
1 sayfadaki 1 sayfası