Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi/Yeni Röportaj

YazarMesaj
iremcn
Adminstrator
Adminstrator
iremcn

Kadın
Ruh Hali : Hepsi/Yeni Röportaj  Utanga10
İlgi Alanları : Bilgisayar oynamak
Takım : Hepsi/Yeni Röportaj  D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : yetkinforum yardımlaşma sitesinden
Rep :
Hepsi/Yeni Röportaj  Left_bar_bleue900 / 999900 / 999Hepsi/Yeni Röportaj  Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Hepsi/Yeni Röportaj  Empty
MesajKonu: Hepsi/Yeni Röportaj    Hepsi/Yeni Röportaj  EmptyPerş. Haz. 24, 2010 2:23 pm

Bir internet sitesinde Haziran ayının ünlüsü seçilen Grup Hepsi ile eğlenceli bir röportaj yapılmış. İşte o röportaj:

Yasemin, Eren ve Cemre geri döndü! Hepsi kızlarının yeni albümleri “Geri Dönüşüm” gerçekten bir harika! Onlarla yeni imajlarından, şarkılarından konuştuk!

Yeni albüm “Geri Dönüşüm”le birlikte, sizi bekleyen hayranlarınızdan ne tarz tepkiler aldınız?

Eren: Fanlarımız da artık bizimle birlikte büyüdüğü için artık daha ciddi ciddi yorumlar yapıyorlar. Vokallerimizin geliştiğini ve olgunlaştığımızı söylüyorlar. Kendi arkadaşlarımız da arayıp özel olarak albümümüzü tebrik ediyorlar. Çok içten bir şekilde şarkıları çok beğendiklerini söylüyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor.

Yeni imajınız harika olmuş. Kağıttan bluzlar, tellerden aksesuarlar, paspaslardan etekler:) Bu kimin fikriydi?

Yasemin: Menajerimiz Şebnem Özberk’in yani Cemre’nin annesinin fikriydi. Ceyda Balaban da tasarımcımız, onun çok büyük katkıları oldu bu projeye.

Cemre, ilk kez bir Hepsi albümünde şarkların var?

Cemre: Evet iki şarkım var. Birincisi “Aptal Kafam”, ikincisi “Canıma Değsin”.

Siz daha önce de bir şeyler karalamıyor muydunuz?

Cemre: Biz beste yapmıyorduk, sadece bir şeyler yazıyorduk. Bu albümde ilk kez kendi şarkımızı koyduk. Aslında başka şarkılarım da var ama şöyle bir bakıyoruz ve “biz bunu hayatta okuyamayız” diyoruz. Nasıl bir ağlak, nasıl duygusal bilseniz. hiç Hepsi’ye uymaz:)

Sen de verirsin şarkılarını birilerine, başkaları söyler…

Cemre: Evet, hiç fena fikir değil. Ben yazayım şarkıları, menajerliğimi de kızlar yapsın:)

Kendi albümünde, kendi şarkılarını dinlemek nasıl bir hismiş?

Cemre: Bilmiyorum çünkü kendi kızlarımdan dinliyorum:)
Eren: “Kendi kızlarım”
Cemre: Yani kendimden dinliyormuşum gibi bir şey. Bizim kızlarla söyleyince çok da farklı gelmiyor kulağıma. Yalnız benim tahminimin dışında çok farklı yorumlar yapmışlar. O çok hoşuma gitti.

Ne gibi?

Cemre: Benim dümdüz yazdığım bir cümleyi imalı bir şekilde yorumlamışlar ve o sözlerden başka bir anlam daha çıkmış. Tabi ki söz ve beste yazarı değilim ben ve bunlar benim ilk denemelerim. Daha fazla bir şey söylemeyeyim o yüzden:)

Neden canım? “Hem şarkıcıyım, hem söz yazarıyım, hem de besteciyim” diyebilirsin artık:)

Cemre: Sadece fazladan imzalar atmak demek bu biliyorsun, değil mi? Telif hakları falan:) Bilmiyorum herkes beğenir umarım.

Önce sana imza olarak geri dönüyor, sonra da alkış tabii, merak etme:) Peki, “Yeter” isimli şarkınız nasıl tepkiler aldı?

Eren: İnternet sitemiz www.gruphepsiofficial.com’da anketler hazırladık. Bu sayede bundan sonra çekeceğimiz klipler, albümle birlikte verdiğimiz dergi gibi şeyler hakkında bizi takip edenlerin fikirlerini alabileceğiz. Örneğin bu anketlerin sonucunda, belki de klip şarkısı olduğu için bilmiyorum, en çok “Yeter” sevilmiş.

Neden “Yeter”le çıkış yapmaya karar verdiniz?

Cemre: Çünkü tam bir olgunlaşmış Hepsi şarkısı. İnsanlar bizim enerjimizi çok seviyordu. “Yalan”, “Kalpsizsin”, “Aşk Sakızı” gibi bir tadı yakalamak çok zordu. “Yeter” tam olarak oydu.

Albümde en sevdiğiniz şarkılar hangileri?

Cemre: Benim için “İkilem” var.
Yasemin: Kendi adıma konuşursam, benim için çok zor bir soru çünkü albümde beğendiğim pek çok şarkı var. Hepsini severek okudum ama “İkilem” ve “Uğraşma”yı çok seviyorum. Daha duygusal ve farklı şarkılar.
Cemre: Torpil mi geçtin yani?
Yasemin: Hayır tabii ki:) “Aptal Kafamı” da çok eğlenerek okudum ama onların duyguları beni daha çok çekti.

Gerçekten de büyümüşsünüz artık galiba, daha duygusal şarkıları tercih ediyorsunuz…

Cemre: İstesek de istemesek de öyle oluyor. Arkadaşlarımızın çoğu evleniyor. Davetiye ve nikah şekerleri geliyor ve kendimizi nasıl hissedeceğimizi bilmiyoruz. Özellikle Eren, bizden daha yaşlı olduğundan onun için daha zor oluyor:)
Eren: 26 yaşı “30’a 4 kaldı” diye anlatıyor herkes:) 26 olmayı kesinlikle reddediyorum.
Cemre: Ben zaten 30’a girdiğimde yalan söyleyeceğim kesin:)
Eren: 30’umuzda belki daha olgun, daha hoş bir hava gelecek üzerimize, kim bilir? 30 yaşın da çok güzel olduğu söyleniyor sonuçta:)

En güzel yaş 25 aslında, tadını çıkarıyor musun Cemre?

Cemre: Yooo, şu an hiç farkında değilim:) Sadece işimin tadını çıkarabiliyorum:(
Eren: Ben 22’de kaldım hala, kafa olarak öyle hissediyorum o yüzden sorun yok!
Yasemin: Ben hala 23’üm gerçekten, Eylül’de 24 olacağım.

En küçük sensin, değil mi Yasemin?

Yasemin: Evet, en çıtırık benim:)

Bu arada biraz da derginizden bahsedelim. Albümle birlikte bir dergi hazırlamışsınız? Bu kimin fikriydi?

Cemre: Menajerimizle “bir dergimiz olsa” diye konuşuyorduk. Sonra bunu yapmaya karar verdik.

Röportajlar yapmışsınız…

Yasemin: Evet, o röportajları deşifre etmek, dünyanın en zor işiymiş. Epeyce zorlandık ama eğlendik.

Soru bulmak kolay mıymış?

Cemre: Çok zormuş. Aklından geçen her şeyi soramadığın için zor. Her şeyi düşündüğün gibi konuşabilsen, soru sormak da kolay olurdu.

Bu dergiyi her ay çıkarmayı düşünüyor musunuz?

Eren: Anketlerden alacağımız sonuçlara ve bir de satışa bağlı.
Yasemin: Bu arada herkes çıksın istiyor.

alıntıdır.!
Kaynak
Grubhepsi.net

http://ghepsi.1talk.net/index.htm

Hepsi/Yeni Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi'nin yeni klibi
» Yeni ikonlar!..