Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Grup HepsiGrup Hepsi  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop

YazarMesaj
gülçinkolik_admin
Aktif Üye
Aktif Üye
gülçinkolik_admin

Kadın
Ruh Hali : Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop Eglenc10
İlgi Alanları : Müzik,Bilgisayar,MSN,HePsİ,Sitem,Dans,tv ve eğlenceli olan herşey...
Takım : Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Siteyi Nerden Buldun? : Benim sitem zatenn!....
Rep :
Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Özell:

Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop Empty
MesajKonu: Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop   Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 9:49 pm

Çığlık çığlığa bağırıp yardım isteyen bir laptop görürseniz şaşırmayın: İşte hırsızların yeni kabusu

Teknoloji ilerledikçe taşınabilir bilgisayarlar da daha hafif ve daha işlevsel hale geliyor. Bu özellikleri nedeniyle hırsızların bir numaralı hedefi olmaları çok da sürpriz değil. Bu yüzden güvenlik firmaları laptop'ların çalınmasına karşı farklı önlemler geliştirmeye çalışıyorlar. Front Door Software ise laptop'un çalınması durumunda, sorunu cihazın kendisinin çözmesini sağlamaya çalışan bir yöntem geliştirdi. Hayır, laptop'lar yakın dövüş teknikleri kullanmayacaklar ama ona en yakın önlemi uygulayacaklar; bağırarak yardım istemek!

Evet, yanlış duymadınız. Front Door Software, özel geliştirdiği bir yazılım ile çalınan laptop'lara uzaktan erişim ile aktive edilecek bir güvenlik yazılımı hazırladı. Yazılım daha önceden kaydedilmiş bir mesajı sesli ve görüntülü olarak aktaracak ve cihazın çalınmış olduğunu civardaki herkesin öğrenmesini sağlayacak. "Yardım edin! Sen benim sahibim değilsin! Bu laptop çalındı! Lütfen polisi arayın!" şeklinde bağıracak olan laptop yazılımı Windows XP, Vista ve Mac OS X için hazırlandı. Fiyatı ise 29,95 dolar; yani yaklaşık 49 TL.
https://hepsigrubufan.forummotion.com

Çığlık Atıp Yardım İsteyen Laptop
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-